Szkolenia - zdjęcia i opinie

Szkolenia Doroty Kościukiewicz-Markowskiej z cyklu „Pałac kolorów. Magia makijażu.”

OPINIE UCZESTNICZEK:

Jestem szczęśliwą absolwentką szkolenia organizowanego przez Dorotę:) Jestem pod wrażeniem Jej osobowości, charyzmy i artyzmu:) Rewelacyjne szkolenie!!! Wiele się nauczyłam, poznałam i dostałam sporo energii do nowych działań:)))
– Agnieszka Światłowska (Zielona Góra)

Bardzo polecam szkolenia Doroty!! W ciągu dwóch dni można się nauczyć bardzo dużo, szczególnie, że po sporej dawce teorii mamy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce. A sama Dorota jest osobą bardzo życzliwą i ciepłą. Dziękuję bardzo.
Katarzyna Bogucka (Szczecin)

Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Zarówno album jak i szkolenie bardzo inspirujące i motywujące. Polecam wszystkim, którzy kochają makijaż, ale boją się realizować swoje szalone pomysły. Dwa niezapomniane dni świetnej zabawy z niesamowitymi ludźmi.
Martyna Zielińska (Gorzów Wlkp.)

Dałyśmy radę!! Przy takiej magicznej Nauczycielce nie mogło być inaczej! Przemiła atmosfera, odkrywanie tajników makijażu – co, kiedy, czym, zabawa kolorami, nauka techniki aż do bólu (Dorotka nikomu nie popuściła cugli). Te dwa dni szkolenia są dla mnie niezapomniane! Magiczne dwa dni! Dziękuję Ci Dorotko za niezapomniane chwile i Dziękuję Wam moje Drogie Koleżanki za sympatyczne towarzystwo!
– Mariola Klimowicz (Poznań)

Aż szkoda że to tylko 2 dni. Krótko,ale treściwie:) Wspaniała atmosfera,towarzystwo i mentor oczywiście! Wiele nowych inspiracji i motywacji do odważnego działania.Tego oczekiwałam i się nie zawiodłam.
Sara Drabik (Szczecin)

Mój przyjazd z Amsterdamu był naprawdę owocny, wiele się nauczyłam. Jestem pod wielkim wrażeniem artyzmu, osobowości, perfekcyjności i dbania o szczegóły Doroty. Wspaniale spędzone dwa dni. Radośnie nastawiona wrócilam do domu. Oby było więcej inicjatyw tego typu z Twoim udziałem Dorotko.
Karolina Fogiel (Amsterdam )

Super szkolenie! Wiele “tajemnic” zostało odkrytych a niemożliwe nie jest już nieosiągalne w tworzeniu i zabawie kolorem. Przemiła atmosfera, sporo czasu do wykonania własnych makijaży i fachowe podpowiedzi p. Dorotki. Gorąco polecam.
Joanna Bąk (Szczecin)

Jeśli czujesz, że masz ochotę przenieść się w świat magii koloru – po prostu zrób to…:) Czas spędzony z Dorotą to uczta dla wszystkich zmysłów (smaku też:) Profesjonalizm pod każdym względem. Gorąco polecam !!!
Ula Lis (Konstancin-Jeziorna)

Zajęcia bardzo ciekawe i interesujące. Całokształt organizacji również na wysokim poziomie, nie zabrakło niczego. Atmosfera była miła i przyjemna, osoba prowadząca bardzo otwarta.
Dobrze było zgłębić nowe tajniki wizażu i poznać warsztat profesjonalisty. Całość wyniesionej wiedzy na pewno będzie przydatna w moich przyszłych realizacjach. Szczerze polecam kurs z wielu powodów – począwszy na całokształcie organizacji, na ciekawej osobowości prowadzącej kończąc.:)

Julia Ziętarska (Koszalin)

Inspirująco, twórczo, kreatywnie,eterycznie, przesympatycznie…..taka atmosfera towarzyszy w pałacu kolorów na szkoleniu u Doroty.
Paulina Kozłowska (Szczecin)

ZDJĘCIA ZE SZKOLEŃ:

W celu ustalenia terminu i zakresu szkolenia lub w razie jakichkolwiek pytań proszę o przesłanie informacji na adres dorota@dorota.tv

line