Szkolenia indywidualne z Dorotą Kościukiewicz-Markowską


Miejsce: Szczecin
Studio Doroty Kościukiewicz-Markowskiej

_______________

Termin: środy
(godz. 12:30 – 15:30)

Cena: 500 zł (za 3h)

_______________

Termin: czwartki
(godz. 10:00 – 16:00)

Cena: 1.000 zł (za 6h)

Szkolenia indywidualne utoworzone są z myślą o wizażystach, którzy chcą podszkolić dowolny zakres tematu z makijażu. Na spotkaniu zająć się możemy zarówno makijażem dziennym, wieczorowym, ślubnym czy fashion. Możemy też skupić się na konkretnym zagadnieniu: np. cieniowanie kolorów (cienie prasowane, cienie sypkie, farby typu supracolor), malowanie idealnej kreski, nakładanie brokatu czy przyklejanie rzęs, piór, koronek, łączenie różnych technik etc. Możemy też zająć się przerabianiem krok po kroku dowolnego makijażu z albumu „Pałac kolorów. Magia makijażu”.

Propozycja ta jest skierowana do osób, które lepiej czują się „sam na sam” – w ciszy, spokoju i skupieniu. Tym samym podczas tego szkolenia dopasowuję się do konkretnego wizażysty, do jego poziomu i aspiracji. Tak, że na szkolenie zapraszam zarówno wizażystów początkujących – którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem i chcieliby nabyć konkretną wiedzę, jak i wizażystów średnio zaawansowanych – którzy chcą podszkolić swój warsztat, oraz wizażystów zaawansowanych – którzy chcą wyjść poza schemat i nauczyć się przede wszystkim bycia artystą.

Są to zajęcia praktyczne. Makijaż robimy wspólnie z uczestnikiem szkolenia na modelce.

Serdecznie zapraszam – Dorota Kościukiewicz-Markowska

Istnieje możliwość szkolenia w inny dzień niż w środy, lub w innym wymiarze godzin.

W celu ustalenia terminu i zakresu szkolenia lub w razie jakichkolwiek pytań proszę o przesłanie informacji na adres dorota@dorota.tv

line