Wasze opinie o albumie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
Average rating:  
 24 reviews
by Magdalena Ryszka on Pałac kolorów
Cudowna!

Dziękuję pięknie za przepiękny album! Wszystko jak najbardziej na plus!!!

by Agnieszka Celińska on Pałac kolorów
FENOMEN

Pierwsza i chyba jak dotąd jedyna taka pozycja w Polsce - bogata i atrakcyjna merytorycznie, niekonwencjonalna, umykająca wszelkim stereotypom i schematom. Profesjonalny album w przepięknej oprawie, z urzekającymi aranżacjami.

Pani Doroto, gratulacje i powodzenia w dalszym rozwoju 🙂

by Kamila - FleurDelacour on Pałac kolorów
Przepiękny album

Przepiękny inspirujący album... Jestem zachwycona! Dziękuję

by Grażyna on Pałac kolorów
Album Pałac Kolorów

Album jest niesamowity!!!! Polecam każdemu kto zajmuje się wizażem.

by Anna Gnosowska on Pałac kolorów
Piękny album

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich interesujących się wizażem!!! Niesamowite makijaże, stylizacje i zdjęcia. Jestem zachwycona tym albumem.

by Danuta Trych on Pałac kolorów
Olśniewający

Album zachwycił mnie przepiękną oprawą, złoceniami na brzegach, dużym formatem i pięknymi zdjęciami kobiet.
Moją uwagę zwróciło podejście Pani Doroty do makijażu oczu, a przede wszystkim to, że cienie na oczach nie zawsze muszą współgrać z tęczówką oka. Pani Dorotka pokazała mi jak pięknie można wyrazić siebie przez makijaż i poczuć się naprawdę wyjątkowo.
Serdecznie dziękuję za podzielenie sie swoją wiedzą.

by Anna Węgierska on Pałac kolorów
Baśniowy

Album, kupiłam na prezent i.... kiedy go oglądałam przeniosłam się w cudowną baśniową krainę kolorów..
Zakochałam się w nim i teraz muszę kupić drugi, dla siebie. Inspiruje, dodaje odwagi i uszlachetnia.... . To nie tylko sztuka makijażu, to również malarstwo przeniesione na tak subtelny materiał jakim jest skóra człowieka, jego twarz. Można wrecz poczuć wrażliwość autorki na sztukę... .
Dziękuję.

by Aleksandra Bobowska on Pałac kolorów
Moja inspiracja

Pierwszy raz zobaczyłam jedno ze zdjęć z albumu (makijaż ze str. 200/201), w gazecie i pomyślałam: to jest właśnie to co chcę robić, takie właśnie makijaże chcę wykonywać! Kolorowe, oryginalne. Jakiś czas później, zobaczyłam informację o albumie i wiedziałam że muszę go mieć. Moją ulubioną częścią albumu jest makijaż fashion i jest moją ogromną, ogromną inspiracją przy wymyślaniu nowych makijaży. Dziękuję za to, że moja kreatywność rozwija się również pod wpływem Pani makijaży Pani Doroto 🙂

by Sylwia Krawczak on Pałac kolorów
Magiczny...

Ten album wywołuje tak pozytywne emocje, że aż ciężko opisać go słowami. Przede wszystkim jest wyjątkowy. Odnoszę wrażenie (czytając wcześniejsze recenzje), że każdy ogląda go na swój sposób w zależności od swoich doświadczeń i upodobań. Ja uwielbiam fantastykę i ten album przenosi mnie właśnie do świata fantasy, gdzie wszystko jest barwne i przede wszystkim magiczne. Za każdym razem, gdy go oglądam czuję się jakbym czytała ulubioną książkę fantasy.

by Agnieszka Zembrzycka - Redaktor Naczelna Wizaż.pl on Pałac kolorów
Piękne i profesjonalne wydanie polskiej sztuki makijażu

Oglądając przepiękny album "Pałac kolorów" chciałoby się wykrzyczeć "cudze chwalicie swego nie znacie..." Bardzo długo czekałam na tak piękne i profesjonalne wydanie polskiej sztuki makijażu. Już sama okładka czy złota oprawa kojarzy nam się z artyzmem Vogue a bardziej dogłębna analiza prezentowanych makijaży, tylko utwierdza w przekonaniu, że mamy do czynienia ze sztuką makijażu na najwyższym światowym poziomie.
Pani Doroto moje najszczersze gratulacje. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani pasji i ogromnego talentu.

by Małgorzata Niczke on Pałac kolorów
Olśniewający

Czekałam na publikację i wreszcie się doczekałam. Z zapartym tchem oglądałam album od deski do deski. Zdjęcia wspaniałe a przede wszystkim inspirujące. Już przetestowałam wykonanie kilku stylizacji w oparciu o nie. Czego mi brakuje? W treści za mało porad technicznych wykonania poszczególnych makijaży, ale chyba nie taki był cel albumu. Drugi egzemplarz dostanie moja przyjaciółka jako prezent urodzinowy. Polecam wszystkim uzależnionym od makijażu.

by Anna Jeziorska on Pałac kolorów
Jestem pod ogromnym wrażeniem

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką albumu. Jestem pod ogromnym wrażeniem makijaży - gry barw i kunsztu ich wykonania. Zdjęcia posłużą mi na pewno za inspirację do tworzenia swoich na razie skromnych i nieśmłalych dzieł 😉 Książka jest też przepięknie wydana, aż przyjemnie mieć ją w ręku 🙂

by Redakcja beModels.pl on Pałac kolorów
Inspiracja nie tylko dla wizażystów

"Pałac kolorów. Magia makijażu" to album, który nie jest tylko przewodnikiem, poradnikiem. To książka, która zaspokaja potrzebę doznań zmysłowych. Na każdej stronie umieszczone są zdjęcia kobiet, które przystrojone kolorowym makijażem, spoglądają rozmarzonym wzrokiem w stronę odbiorcy. Senność obrazów przenosi nas w sfery niemalże metafizyczne, odnosi się wrażenie, że ujęcie makijażu czy wizażu nie jest tylko ozdabianiem ciała, ale również odzwierciedlaniem duszy.

Album to inspiracja nie tylko dla wizażystów i profesjonalistów, ale przede wszystkim zachęta dla każdej z nas do tego, by dzięki "magii makijażu" poczuć się pięknymi nie tylko od święta.

by Jolanta Kołdys on Pałac kolorów
Najpiękniejsze działo o makijażu

Książka "Pałac kolorów" jest i będzie dla mnie najpiękniejszym dziełem poświęconym makijażom do którego będę wracać w słoneczne dni, jesienną słotę i zimowe wieczory.

by Marta Miszczak on Pałac kolorów
Fascynująca

Fascynująca przygoda z makijażem, oszałamiająca pięknymi zdjęciami. Jak dla mnie najpiękniejsze wydanie książkowe o makijażu. Inspirująca, piękna, a przede wszystkim tak bogata w kolory, że chce się do niej wracać , wracać i wracać. Dla mnie, osoby zakochanej w sztuce makijażu, tym bardziej zajmująca i trochę uspokajająca: najważniejsza jest intuicja, wyobraźnia, a nie sztywno narzucone reguły. I to mi się podoba!

by Marta Zielińska on Pałac kolorów
Rewelacja

Witam. Wczoraj otrzymałam album i kalendarz- są super 😉
Jako wizażystka stwierdzam, że to "obowiązkowa" pozycja nie tylko dla make-up artist. Nieskończone źródło inspiracji, piękne ilustracje, perfekcyjnie oprawione- po prostu istna rewelacja!
Zachęcam każdego do zapoznania się z tym dziełem.

by Agnieszka Banasiak on Pałac kolorów
Potęga koloru i wyobraźni

Zachwycający album -piękne zdjęcia, piękne makijaże, piękne kolory, pięknie wydany...
Warto go mieć, warto oglądać, warto pokazywać znajomym...Urocza inspiracja do tworzenia własnego makijażu.

by Beata Klimka on Pałac kolorów
Przepiękny album

Przepiękny album- słów brakuje, aby opisać.
Pełno kolorów- zachwycające.
To trzeba zobaczyć. Piękne wydanie, wspaniała grafika.

by Oliwia Godlewska on Pałac kolorów
Album jest zachwycający!

Album jest zachwycający! Stanowi wspaniałe źródło inspiracji. Fantastyczne makijaże, cudna kolorystyka. Warto też zwrócić uwagę na świetną jakość albumu-naprawdę jest to jeden z najpiękniejszych albumów z makijażami, jaki dotychczas widziałam.

by Marlena Cybula on Pałac kolorów
Fantastyczna

Książka super, mimo, że jeszcze całej nie przeczytałam, to już mogę śmiało twierdzić, że jest fantastyczna!! 🙂 🙂

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 
line